אופני נשים

עם התפתחות הרכיבה על אופניים החלו חברות רבות לייצר אופניים המותאמים לרכיבת כביש ורכיבת שטח. האופניים הותאמו לגברים והחשיבה הייתה שאופניים יכולים להתאים גם לגברים וגם לנשים באותה המידה.

במשך הזמן וככל שההתמחות בתחום עלתה, התברר שיש צורך באופני נשים – אופניים שהגיאומטריה שלהם והזוויות שונות כדי שיותאמו למבנה הגוף הנשי וכדי להוריד מהעומסים על הגב התחתון, המפרקים ועוד.

 

כל אופניים, הן לגברים והן לנשים, צריכים להיות מותאמים לרוכב מבחינת גובה, אורך זרועות הידיים וגם משקל. יחד עם זאת, ישנם דברים נוספים שנלקחים בחשבון כאשר מייצרים אופני נשים. לדוגמה: נשים רבות מעדיפות "רמה" נמוכה (צינור עליון המונמך בזווית נטויה).

 

גם כיסא האופניים שונה לעיתים בין גברים לנשים ומותאם למבנה הגוף הנשי – כדי לאפשר ישיבה נוחה יותר וחווית רכיבה טובה ונעימה יותר.

 

גם בתחום העיצוב וצבע האופניים יש העדפות שונות לגברים ולנשים, אם כי מרכיבים אלו קשורים בסגנון האישי ואינם חשובים לבטיחות ולבריאות הגוף.

 

אצלנו ב"רענן באופן" מגוון גדול של אופני נשים, אופני נשים למתחילות אופני הרים לנשים בעיצובים מדליקים ובגוונים מרהיבים, נוחים לכל סגנונות הרכיבה ובהתאמה אישית מהחברות והמותגים המובילים בעולם.

 

 

אופני נשים למתחילים:

בשלב הראשון, לא הייתי ממליץ על רכישת אופניים יקרים המותאמים לנשים אלא להתחיל עם אופניים פשוטים יותר, ממותג מוכר ובעל מונטין, המתאימים גם לנשים וגם לגברים ובקיצור – לרוכבים מתחילים.

אם התאהבתן ברכיבה על אופניים והחלטתן לדווש הלאה לרמות הגבוהות, מומלץ להשקיע באופניים איכותיים ומקצועיים יותר המותאמים הן לסגנון הרכיבה – שטח או כביש וכמובן לבחור אופני נשים מקצועיים המותאמים לכל אחת באופן אישי.

 

אופני הרים לנשים: אופני הרים הם אופניים שניתן לרכב עליהם גם בכביש וגם בשטח. קראו עוד על אופני הרים

 

אם בחרת לרכב בשטח הרי שאת צריכה אופני הרים לנשים שהזוויות שלהן מותאמות למבנה הגופני של האישה. המושב מותאם לגיזרה הנשית, למבנה הגב של האישה שהוא קצר יותר מזה של הגבר ועוד.

בחנות אופניים מקצועית, ימליצו על אופני הרים לנשים המתאימים לך. רצוי לוודא שנעשית מדידה של אורך זרועות, גובה, משקל ולאחר מכן, מומלץ לצאת גם לרכיבת ניסיון, כדי לוודא שהאופניים אכן מתאימים, נוחים וכמובן, שנעים לרכב עליהם לאורך זמן ובתנאי שטח.

 

מרכיבים נוספים שחשוב לשים אליהם לב באופני נשים ובאופני הרים לנשים:

שילדת אלומניום קלה – תאפשר רכיבה נוחה יותר.

21 הילוכים לפחות – חשוב שמערכת ההנעה תהייה ממותג ידוע ומקצועי. אנו עובדים עם אופניים שמערכת ההינע שלהם היא של שימאנו או…

מושב נוח ואיכותי – חשוב אף יותר באופני הרים לנשים.

אופניים איכותיים ממותג ידוע – ישרו ביטחון, יאפשרו רכיבה ממושכת, ישמרו על הבריאות של הגב והמפרקים ויובילו להנאה אמיתית מחוויית הרכיבה.

 

בקצרה...

חברת "רענן באופן" מספקת את כל הציוד הדרוש לקבוצות ולמשפחות הרוצות לצאת לטיול אופניים בטבע, אופני טנדם זוגיים, נגררים, ריקשות, כסאות בטיחותיים המתאימים לילדים קטנים ופעוטות, קסדות איכותיות ועוד. 

למה אנחנו?

השילוב של אהבה ומקצועיות עושה את כל ההבדל.

ההכרות ארוכת השנים שלנו עם תחום רכיבת האופניים, נופי הארץ ובמיוחד עם הגליל ושביליו, הפכו את החברה ואת הטיולים שלנו לחוויה אחרת – חוויה המותאמת אישית לצרכים שלכם.

לפרטים נוספים

"רענן באופן"- קיבוץ להבות הבשן

052-2839361  04-6903769

[email protected]