מסלול לקבוצות - נחל שניר (החצבאני)

מסלול אופניים בצפון המעניק חווית רכיבה בלתי נשכחת. לא נגזים אם נגיד שהוא אחד המסלולים היפים ביותר בצפון ובארץ בכלל. קבוצות שהדרכנו חוזרות ומבקשות לעשות שוב את המסלול הנפלא הזה, במיוחד בעונות האביב והקיץ שבהן ניתן לשכשך ואף לרחוץ במים הזכים והצוננים.

 לאורך החצבאני, מרחבים של שדות חיטה ותירס, כשמסביב נשקף הנוף המדהים של הגליל העליון. המסלול מישורי, קליל ומתאים לקבוצות ולמשפחות עם פעוטות וילדים קטנים, (מגיל שנה ומעלה). 

מסלול טיול נחל שניר עובר ליד אחד הנחלים היפים בארץ שבו מים זורמים כל השנה. חשוב להדגיש שהטיול מתאים לכל עונות השנה ובכל עונה ניתן למצוא בו פינות חמד רבות, פריחה, עצים ונופים נפלאים. כאמור, בעונות האביב, הקיץ והסתיו ניתן גם להיכנס למים, או רק לשכשך רגליים וליהנות מאוויר ואווירה נפלאים. 

אורך: 8 ק"מ

דרגת קושי: קלה

זמן ממוצע: שעה וחצי- שעתיים

*משולב עם מים 

*מתאים למשפחות

 

התאמת מסלול אופניים לגילאים ולאופי הקבוצה:

מתאים לקבוצות מאורגנות שמחפשות טיולים קלילים, במסלול מישורי ומרהיב. 

מתאים גם למשפחות עם ילדים ופעוטות מגיל שנה.

 

אצלנו ברענן באופן, תוכלו לשכור אופניים, לקבל מפה מפורטת של המסלול ולצאת לדווש באופן עצמאי, לעצור בפינות החמד הנפלאות וליהנות מחוויה אחרת – חוויה נהדרת.

 

בקצרה...

חברת "רענן באופן" מספקת את כל הציוד הדרוש לקבוצות ולמשפחות הרוצות לצאת לטיול אופניים בטבע, אופני טנדם זוגיים, נגררים, ריקשות, כסאות בטיחותיים המתאימים לילדים קטנים ופעוטות, קסדות איכותיות ועוד. 

למה אנחנו?

השילוב של אהבה ומקצועיות עושה את כל ההבדל.

ההכרות ארוכת השנים שלנו עם תחום רכיבת האופניים, נופי הארץ ובמיוחד עם הגליל ושביליו, הפכו את החברה ואת הטיולים שלנו לחוויה אחרת – חוויה המותאמת אישית לצרכים שלכם.

לפרטים נוספים

"רענן באופן"- קיבוץ להבות הבשן

052-2839361  04-6903769

[email protected]