שיט קיאקים בנהר הירדן

 

הגעתם למקום הנכון...שילוב של חוויה עוצמתית ומרעננת!

דמיינו שאתם בטיול אופניים במסלול קליל ומהנה בנופים הקסומים של הגליל העליון או הגולן, עוצרים מידי פעם לשכשוך או רחצה במי הירדן, או החצבאני… ואז הקינוח הסופי – שייט קייאקים מלהיב בנהר הירדן הכולל את החוויה המקפיצה בירידה במפל כפר בלום.

שילוב של טיול אופניים ושייט קייאקים בנהר הירדן – שילוב מנצח במחיר מיוחד!!

אנו ממליצים על טיול אופניים קל, במסלול מישורי ומוצל לאורך גדות הנחלים בגליל, ולאחריו שייט קיאקים רטוב בסירת גומי או קיאק זוגי. (מתאים לחודשים אפריל עד אוקטובר – נובמבר).

 

אנו ב"רענן באופן" מתמחים בטיולי אופניים ובאטרקציות באזור הצפון ובמיוחד בגליל העליון. ב-12 השנים האחרונות הדרכנו מאות טיולי אופניים ואלפי מטיילים שנהנו מחוויית רכיבה סוחפת, מגבשת ומהנה במיוחד וכן מימי כיף, חופשה פעילה וימי גיבוש מהנים, הכוללים בנוסף לטיול אופניים גם אטרקציות מיוחדות המותאמות לכם, לפי סוג הבילוי, מזג-האוויר, זמן ואופי הקבוצה. 

 

מחיר כרטיס משולב : 115 ש"ח 

* הפעילות בקייאקים מגיל 5 .


 

 

 

בקצרה...

חברת "רענן באופן" מספקת את כל הציוד הדרוש לקבוצות ולמשפחות הרוצות לצאת לטיול אופניים בטבע, אופני טנדם זוגיים, נגררים, ריקשות, כסאות בטיחותיים המתאימים לילדים קטנים ופעוטות, קסדות איכותיות ועוד. 

למה אנחנו?

השילוב של אהבה ומקצועיות עושה את כל ההבדל.

ההכרות ארוכת השנים שלנו עם תחום רכיבת האופניים, נופי הארץ ובמיוחד עם הגליל ושביליו, הפכו את החברה ואת הטיולים שלנו לחוויה אחרת – חוויה המותאמת אישית לצרכים שלכם.

לפרטים נוספים

"רענן באופן"- קיבוץ להבות הבשן

052-2839361  04-6903769

[email protected]